• 1 Elektronik Sayaçlar
    Elektronik sayaçlar hakkında detaylı özelliklerini görmek için tıklayınız.
  • 1 GPRS Sayaç Haberleşme Modülü
    GPRS Sayaç Haberleşme Modülü hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Hakkımızda

KÖHLER A.Ş., Elektrik Sayaçları dünyasında yıllar önce mekanik sayaçla başlayan yolculuğuna, Elektronik Sayaçları da katarak devam etmektedir. Dünya standartlarındaki kalite anlayışı ve uzmanlığı ile yıllardır elektrik sayacı üreten KÖHLER'in ulaştığı bu nokta, titiz araştırma ve geliştirme çalışmalarının bir sonucudur.

Artık günlük hayatımızın ve sanayimizin ayrılmaz bir parçası olan ve fiyatı sürekli artan elektrik enerjisinin, doğru ve hassas ölçülmesi, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. ( TEDAŞ ) ve buna bağlı kuruluşlar ile kullanıcı müşteriler ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu ( EPDK ) açısından son derece önem kazanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Araştırma Geliştirme

KÖHLER Elektrik Sayaçları A.Ş., kuruluşundan bugüne, tasarımdan üretime, araştırıcı, geliştirici bir anlayışla çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) ' nin çok tarifeli elektrik şatışını düzenlemek amacı ile internasyonal IEC 62052-11 ve 62053-21 standardına uygun aktif elektrik enerjisini ölçen,10 yıl yaz-kış saat tarifesine uygun ve tüm bu verileri LCD ekranında gösterebilen, istenilen bilgi ve programları hafızasında tutan, istendiğinde bu bilgilere ulaşabilen yüksek teknolojiye uygun üretilmesi ve Türkiye koşullarına adaptasyonu KÖHLER A.Ş.'nin başarılı AR-GE çalışmalarının sonucudur.

Detaylı Bilgi

Haberler-Duyurular

  • Haberler
  • Duyurular

Ürünlerimiz (pdf)

Ürünlerimizin Detaylı Özellikleri

Mekanik Sayaçlar, Elektronik Sayaçlar, GPRS Sayaç hakkında detaylı özellikler ve teknik detaylar alabilirsiniz.

Devam
Ücretsiz Danışma Hattı 0800 211 00 64